reklama

Nebezpečným dopravným situáciám v podjazde na Sladovníckej odzvoní

Zabrániť ďalším kolíznym situáciám a odbremeniť cyklistov aj vodičov áut od stresu pri prejazde úsekom Sladovníckej ulice popod úzkym železničným podjazdom chce mesto Trnava vybudovaním samostatného priechodu pre chodcov a cyklistov.
Samospráva plánuje v tomto intenzívne vyťaženom úseku vybodovať tri a pol metra širokú prepojovaciu cestičku určenú nemotorovým účastníkom cestnej premávky. Cesta pod mostom tak zostane v budúcnosti vyhradená len pre automobily.
Ešte pred začatím stavebných prác však musí mesto odkúpiť pozemky v priestoroch, kde má vzniknúť prepojovacia komunikácia pre peších a cyklistov.
Mestské zastupiteľstvo 24. júna 20008 schválilo kúpu pozemkov  vo výmere 1526 m2  za cenu 915 – tisíc korún od súkromných osôb, s ktorými rokovalo o predaji viac ako rok.

Ulož ako PDF
Napísal 26. júna 2008 2:43. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.