reklama

Tip na výlet: Hlohovec – vyhliadka Šianec

Nad mestom Hlohovec sa nachádza veľmi pekné miesto s nádherným výhľadom na trnavskú rovinu. Voľne prístupnú vyhliadku nazvanú Šianec nájdete asi 4 km za Hlohovcom v smere na Sereď alebo obce Bojničky a Dvorníky.
Obyvateľom rovinatého trnavského regiónu poskytne Šianec pomerne nevšedný a jedinečný pohľad na mesto Hlohovec, ale aj Leopoldov, Piešťany, Trnavu, Jaslovské Bohunice či okolité obce a približne 50 kilometrov vzdialené vrcholky Malých Karpát. Na vyhliadke sa nachádza aj upravené sedenie s lavičkami.

Ulož ako PDF
Napísal 2. augusta 2008 21:18. Článok je zaradený do rubriky: Tip na výlet. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Tip na výlet: Hlohovec – vyhliadka Šianec”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.