reklama

O zatvorení južnej tribúny počas zápasu Spartak – Slovan rozhodlo vedenie klubu…

Stanovisko Krajského riaditeľstva PZ v Trnave k žiadosti p. Ormandyho o informácie týkajúce sa zatvorenia hužnej tribúny počas derby Spartak – Slovan 23. septembra 2008:

Dňa 30. 9. 2007 sa konalo na štadióne A. Malatinského v Trnave futbalové stretnutie medzi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava. Pri uvedenom futbalovom stretnutí došlo k narušeniu verejného poriadku. Na základe tejto skutočnosti a vzhľadom k tomu, že je bezpečnosť obyvateľov je ohrozená neustále narastajúcou agresivitou futbalových fanúšikov, boli prijaté opatrenia rozsiahlejšieho charakteru.

Čo sa týka blížiaceho sa futbalového stretnutia medzi mužstvami FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava, ktoré sa uskutoční dňa 23. 9. 2008, zo strany Policajného zboru bola smerom k vedeniu futbalového klubu FC Spartak Trnava vznesená požiadavka pri organizácii a umiestňovaní fanúšikov na Južnú tribúnu štadióna, aby bolo zachovaný model, kedy bude jedna polovica vyčlenená pre Trnavských fanúšikov a druhá polovica pre Bratislavských fanúšikov. S uvedeným písomným návrhom nesúhlasilo vedenie futbalového klubu FC Spartak Trnava a rozhodlo, že Južná tribúna štadióna nebude vôbec obsadená fanúšikmi (uvedená odpoveď je podložená i písomne vo forme listu).

Riaditeľ Krajského riaditeľstva PZ v Trnave
plk. Ing. Bystrík Stanko

Ulož ako PDF
Napísal 22. septembra 2008 16:13. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.