reklama

Švajčiari prídu na trnavskú radnicu s podrobnosťami o novom štadióne

V priebehu nasledujúceho týždňa sa má uskutočniť na trnavskej radnici stretnutie zástupcov švajčiarskych investorov a predstaviteľov mesta Trnava. Témou rokovania bude celková prestavba Štadióna Antona Malatinského v Trnave a s ňou spojená výstavba administratívnych, obchodných, hotelových, reštauračných či relaxačných priestorov v priamom dotyku štadióna.
Ako sme informovali pred tromi týždňami, traja zástupcovia mesta Trnava navštívili koncom augusta švajčiarske mestá Bern a Bazilej, aby sa zoznámili s už jestvujúcimi projektmi realizovanými švajčiarskym developerským združením. V lete 2008 podpísalo mesto Trnava Memorandum o spolupráci so spoločnosťami Hidber Consultants GmbH, Marazzi International AG a Theo Hotz AG.
Mestské zastupiteľstvo súhlasilo s prenájmom mestských pozemkov a štadióna investorovi na dobu 60 rokov za symbolickú jednu korunu.
Predpokladá sa, že Švajčiari prídu na stretnutie do Trnavy s konkrétnejšími zámermi a návrhom projektu, o ktorom budú následne rokovať poslanci mestského zastupiteľstva.

+ Súvisiace články:

• Predložený návrh štadióna predstihol očakávania zástupcov mesta Trnava
Bude mať Trnava nový futbalový štadión?
Firma, ktorá chce stavať v Trnave štadión má vizitku na Euro 2008
• Švajčiari predstavia projekt prestavby trnavského štadióna asi už na jeseň


Ulož ako PDF
Napísal 10. októbra 2008 0:58. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.