reklama

Búracie práce na štadióne pokračujú, v pondelok prídu na rad tribúny

Príprava územia pre výstavbu novej City Areny Štadióna Antona Malatinského v Trnave pokračuje. Súčasťou areálu štadióna už nie sú rodinné domy, minulosťou sú aj pozostatky starej betónovej tribúnky pri tréningovom ihrisku.

Búranie zasiahlo aj Športovú ulicu, kde rozoberajú jeden z domov.

Na samotných tribúnach budú viditeľné zmeny už na budúci týždeň.

buranie-stadion-1
buranie-stadion-2
Búracie v areáli štadióna napredujú

Od pondelka sa začína s búracími prácami na severnej tribúne. Stavenisko bude oplotené, aby nevznikli problémy počas majstrovských zápasov,“ uviedol PR a event manažér Spartaka Marek Ondrejka.

Od pondelka sa zatvára parkovisko pod severnou tribúnou. A to počas pracovných dní aj majstrovských zápasov. V súvislosti s dokončením búracích prác rodinných domov na Kollárovej ulici, bude prístupné parkovisko v areáli od spomínanej ulice.

Na búranie sa postupne pripravuje aj východná tribúna. Odstavený je už kamerový, pokladničný a turniketový systém. V provizórnom režime pôjde aj ozvučenie štadióna a svetelná tabuľa. Nahradíme ich externým spôsobom,“ pripomenul.

V súvislosti s pokračovaním prác sa musia pripraviť na obmedzenia aj fanúšikovia andelov. „Pobyt na štadióne nebude taký komfortný ako doteraz, veríme ale, že vzhľadom na práce, ktoré prebiehajú, budú fanúšikovia trpezliví,“ dodal Ondrejka.

Ulož ako PDF
Napísal 19. apríla 2013 12:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Búracie práce na štadióne pokračujú, v pondelok prídu na rad tribúny”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.