reklama

Pre búranie južnej tribúny bude na Kollárovej obmedzená doprava

Z dôvodu prebiehajúcich búracích prác na južnej tribúne Štadióna Antona Malatinského bude od pondelka 29. júla do soboty 3. augusta obmedzená doprava na Kollárovej ulici.

Odbor dopravy a komunálnych služieb na Mestskom úrade v Trnave vydal rozhodnutie o povolení uzávierky chodníka, parkovacej plochy a jedného jazdného pruhu pod južnou tribúnou.

kollarova-juzna-tribuna
Kollárova ulica

Cestná premávka bude vedená po druhom jazdnom páse a parkovacej ploche, ktorá je súčasťou komunikácie na opačnej strane ulice. Čiastočná uzávierka je povolená aj za účelom zabezpečenia bezpečnosti peších aj motorizovaných účastníkov premávky v tomto úseku,“ informoval Konštantín Šimo z úseku dopravy.

Obmedzenie sa týka úseku od križovatky so Sladovníckou po križovatku so Športovou ulicou v dĺžke približne dvesto metrov.

Ulož ako PDF
Napísal 27. júla 2013 9:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pre búranie južnej tribúny bude na Kollárovej obmedzená doprava”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.