reklama

Pre búranie južnej tribúny bude na Kollárovej obmedzená doprava

Z dôvodu prebiehajúcich búracích prác na južnej tribúne Štadióna Antona Malatinského bude od pondelka 29. júla do soboty 3. augusta obmedzená doprava na Kollárovej ulici.

Odbor dopravy a komunálnych služieb na Mestskom úrade v Trnave vydal rozhodnutie o povolení uzávierky chodníka, parkovacej plochy a jedného jazdného pruhu pod južnou tribúnou.

kollarova-juzna-tribuna
Kollárova ulica

Cestná premávka bude vedená po druhom jazdnom páse a parkovacej ploche, ktorá je súčasťou komunikácie na opačnej strane ulice. Čiastočná uzávierka je povolená aj za účelom zabezpečenia bezpečnosti peších aj motorizovaných účastníkov premávky v tomto úseku,” informoval Konštantín Šimo z úseku dopravy.

Obmedzenie sa týka úseku od križovatky so Sladovníckou po križovatku so Športovou ulicou v dĺžke približne dvesto metrov.

Ulož ako PDF
Napísal 27. júla 2013 9:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pre búranie južnej tribúny bude na Kollárovej obmedzená doprava”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.