reklama

Počas štvrtkového zápasu Spartaka s Austriou bude obmedzená doprava

Polícia upozorňuje, že počas futbalového stretnutia Európskej ligy medzi mužstvami FC Spartak Trnava a FK Austria Viedeň budú v Trnave obmedzenia v doprave.

Zápas sa hrá 4. augusta o 18.30 h a obmedzenia sa budú dotýkať najmä obyvateľov okolia City Areny.

„Aby polícia zabezpečila verejný poriadok, musí v čase od 14.30 h do 22.00 h uzatvoriť Kollárovu ulicu. Uzatvorená bude od križovatky Kollárova-Dohnányho-Hospodárska po vjazd do podzemných garáží City Areny,“ priblížila trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

city-arena-tt2

Ilustračné foto

Obyvateľom Podjavorinskej ulice bude umožnený vjazd od Kollárovej ulice oproti vchodu do nákupného centra City Arena, obmedzené nebudú ani vjazdy do podzemných garáží City Areny.

Vajanského ulica bude prejazdná v smere od Bernolákovej brány.

„Polícia žiada občanov, aby s týmito obmedzeniami rátali a svoj program si naplánovali tak, aby sa ich obmedzenia dotkli čo najmenej,“ žiada o pochopenie verejnosť polícia.

Ulož ako PDF
Napísal 3. augusta 2016 9:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Počas štvrtkového zápasu Spartaka s Austriou bude obmedzená doprava”

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.