reklama

Počas futbalu s Dunajskou Stredou budú v Trnave obmedzenia v doprave

Počas futbalu s Dunajskou Stredou budú v Trnave obmedzenia v doprave. Zápas sa hrá v nedeľu 24. júla o 19.00 h a obmedzenia sa budú dotýkať najmä obyvateľov v blízkosti City Areny.

Aby polícia zabezpečila verejný poriadok, musí na určitý čas uzatvoriť niektoré ulice, uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Od 17.30 do 19.00 h bude uzatvorená Kollárova ulica v úseku od križovatky s Rázusovou, od Podjavorinskej, Športovej a od vjazdu do podzemných garáži do City Areny.

city-arena

Ilustračné foto

Po začatí zápasu o 19.00 h bude premávka po Kollárovej ulici obnovená, okrem Športovej ulice, ktorá zostane uzatvorená.

Pred koncom zápasu bude opätovne Kollárova ulica uzatvorená od 21.00 h, až do odchodu fanúšikov DAC D. Streda, čo bude približne do 22.00 hodine.

Vjazd obyvateľom Podjavorinskej ulice bude umožnený z Kollárovej ulice oproti hlavnému vchodu do nákupného centra City Arena.

Vjazdy do podzemných garáži City Areny nebudú obmedzené, doplnila Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 21. júla 2016 7:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.