reklama

Pre búracie práce bude uzavretá severná tribúna trnavského štadióna už v sobotu

Spoločnosť City Arena, ktorá začína s modernizáciou a komplexnou rekonštrukciou Štadióna Antona Malatinského, rozhodla o uzatvorení severnej tribúny a priestoru za ňou už počas duelu medzi trnavským Spartakom a Tatranom Prešov.

Zápas odohrajú v sobotu 16. marca so začiatkom o 14.30 hodine.

Podľa informácií PR a event manažéra Spartaka Mareka Ondrejku pre fanúšikov budú platiť obmedzenia a opatrenia.

fanusikovia-oprava-tribuny-2
Severná tribúna

ILUSTRAČNÉ FOTO: M. Ondrejka

Lístky na spomínaný duel sa začnú predávať od 11.30 h a to štandardne v hlavných pokladniach štadióna na Športovej ulici. Výlučne však iba na západnú a východnú tribúnu. Vstup do areálu však cez priľahlé turnikety možný nebude, tie zostanú zatvorené.
Tí, ktorí si zakúpia lístky na západnú tribúnu, budú môcť využiť iba vstupy priamo za západnou tribúnou. Návštevníci, ktorí si kúpia lístky na východnú tribúnu, budú môcť využiť iba jeden vstup priamo za východnou tribúnou, od amfiteátra. Keďže na východnú tribúnu je k dispozícii iba jeden vstup, tak majitelia permanentiek a voľných vstupeniek na východnú tribúnu, budú mať k dispozícii aj vstup, ktorý je určený pre autá z Kollárovej ulice. Predaj lístkov a vstup na južnú tribúnu bude v štandardnom režime
, uviedol.

Pre držiteľov permanentiek a voľných vstupeniek na severnú tribúnu budú k dispozícii miesta na južnej tribúne.

A to až do času, kým nepríde k búracím prácam na južnej tribúne. Taktiež končí platnosť parkovacích kariet vydaných pre vstup Dolné Bašty, čiže pre miesta, ktoré boli za severnou tribúnou. Preto žiadame návštevníkov s týmito kartami, aby parkovali v okolí štadióna,“ upozornil Ondrejka.

Kvôli uzavretiu celého priestoru za severnou tribúnou, nebudú k dispozícii ani občerstvovacie bufety, ktoré sa tu nachádzali. Tie budú formou ambulantného predaja otvorené za západnou, resp. východnou tribúnou.

Vstupujeme do prechodného a náročného obdobia, nakoľko časť štadióna bude staveniskom. Klub urobil všetko pre to, aby hral svoje majstrovské zápasy na vlastnom štadióne. To sa nám podarilo. Teraz bude ale veľmi dôležitá kooperácia s návštevníkmi. Preto ich chceme poprosiť o spoluprácu a toleranciu. Na zápas s Prešovom pôjdeme prvý raz v netradičnom režime, s určitými obmedzeniami. Predsa len, vstupov na štadión bude menej. Preto chceme, aby si fanúšikovia našli cestu na štadión skôr, aby či už pri kúpe lístkov alebo pri vstupoch nevznikala zbytočná nervozita,“ dodal PR manažér trnavského klubu.

Kapacita štadióna sa aktuálne zníži o šesťtisíc miest na 12-tisíc sedadiel.

Ulož ako PDF
Napísal 14. marca 2013 14:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.