reklama

Na schodiská pri poliklinike bude pre stavebné práce odmedzený vstup chodcom

Mesto Trnava upozorňuje verejnosť, že od štvrtka 20. do nedele 23. júla 2023 budú prebiehať sanačné práce na schodiskách vedúcich k lávke pri mestskej poliklinike.

Práce budú vykonávať denne v čase od 7.00 h do 17.00 hodiny.

„Chodci budú mať preto počas týchto hodín obmedzený vstup na schodiská v smere od Starohájskej ulice a od Ulice V jame. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté obmedzenia a prosíme chodcov o dodržiavanie pokynov stavby a rešpektovanie dočasného dopravného značenia,“ uviedla trnavská radnica.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Ulož ako PDF
Napísal 20. júla 2023 8:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.