reklama

Prepojenie medzi diaľničným privádzačom a PSA bude otvorené už o niekoľko týždňov

Dlhé mesiace čakania na spustenie cestného pripojenia do logistického parku pri Zavare a automobilky PSA Peugeot Citroen od diaľničného privádzača pri Modranke budú už o niekoľko týždňov minulosťou. „V minulých dňoch nadobudlo právoplatnosť stavebné povolenie na výstavbu cestného pripojenia v smere od privádzača do Modranky. Predpokladáme, že práce budú ukončené ešte v tomto roku. Potom už nič nebude brániť otvoreniu zrekonštruovaného mosta nad privádzačom pri Modranke,“ informoval tlačový tajomník mesta Trnava Pavol Tomašovič.
Napriek tomu, že rekonštrukcia mosta bola ukončená už pred niekoľkými mesiacmi, úrady pre absenciu zákonom stanovenej príjazdovej komunikácie do Modranky odmietli dať prevádzke na moste zelenú.
Dokončená je tiež cesta od diaľničného privádzača  k automobilke PSA.
„Čakalo sa na majetkovo – právne vysporiadanie pozemkov, na ktorých bude pripojovacia komunikácia postavená. Keďže všetky záležitosti s majiteľmi dotknutých pozemkov sú už uzatvorené, nič nebráni tomu, aby bol projekt čím skôr dokončený,“ dodal.
Otvorenie pripojovacej komunikácie zjednoduší prístup dopravy k PSA a logistickým firmám. Výrazne sa uľahčí cesta z diaľnice D1 pre obyvateľov obcí Zavar, Dolné Lovčice, Brestovany či Šúrovce.

Ulož ako PDF
Napísal 13. októbra 2008 0:41. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.