reklama

Neznámy páchateľ rozlial na ceste za Trnavou olej, dve autá havarovali

V nedeľu 16. novembra v skorých ranných hodinách došlo na ceste medzi Trnavou a Ružindolom neďaleko obytnej zóny Parnas k dvom dopravným nehodám. Obe mali spoločného menovateľa: rozliaty rastlinný olej na ceste.
„Neznámy páchateľ vylial v zákrute na vozovku 50 litrov rastlinného oleja. Ten sa roztiekol v dĺžke asi 80 metrov a cesta sa stala šmykľavou a nezjazdnou. V ten istý deň o šiestej hodine ráno došlo na tomto úseku k dvom dopravným nehodám áut Vaz 2105 a Fiat Punto, pričom jeden z vodičov sa ťažko zranil,“ priblížil neuveriteľne podlý skutok doteraz neznámeho páchateľa Ľuboš Homola z Krajského riaditeľstva PZ v Trnave.
Treba pripomenúť, že len so šťastím sa z tejto nešťastnej udalosti nestala tragédia väčšieho rozsahu.
Akékoľvek svedecké informácie, ktoré by mohli prispieť k zisteniu neznámeho páchateľa, môžete podať osobne na ODI OR PZ Trnava,  Starohájska  2, alebo telefonicky na číslach 0961 10 3518, 0961 10 3510 alebo na čísle 158.

Foto: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 29. novembra 2008 14:52. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.