reklama

Na Kamennej ceste sa zrazili dve autá, polícia hľadá svedkov nehody

Okresný dopravný inšpektorát v Trnave prosí občanov o pomoc pri objasnení dopravnej nehody, ktorá skončila s ťažkým zranením.

K nehode došlo v piatok 25.januára o 14.45 h na Kamennej ceste v Trnave, medzi Trnavou a obcou Biely Kostol.

Za bližšie nezistených okolností došlo k čelnej zrážke osobného auta Daewo Tico a vozidla Mercedes Benz CLK320.

imgp9725
imgp9684
imgp9694
Policajné fotografie z miesta nehody

Vodič auta Daewo Tico utrpel ťažké zranenia, vodič Mercedesu a jeho spolujazdec sa nezranili.

Pre riadne objasnenie okolností dopravnej nehody polícia prosí prípadných svedkov, aby sa prihlásili na tel. čísle 0961 10 3521 alebo na čísle 158.

Ulož ako PDF
Napísal 28. januára 2013 14:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Kamennej ceste sa zrazili dve autá, polícia hľadá svedkov nehody”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.