reklama

Rokovania o výstavbe nového futbalového štadiónu Spartaka pokračujú

Už v polovici decembra bude na programe Mestského zastupiteľstva v Trnave rokovanie poslancov o investičnom zámere projektu rekonštrukcie resp. výstavby Štadióna Antona Malatinského.
Švajčiarsky investor pred dvomi týždňami oboznámil predstaviteľov mesta s počítačovými vizualizáciami projektu futbalového stánku, ako aj s plánovanou výstavbou administratívnych, obchodných a rezidentských priestorov v okolí štadióna.
“Ide o trojstranné rokovania medzi mestom Trnava, švajčiarskou investičnou skupinou a dotknutými orgánmi akými sú napríklad pamiatkári či viaceré ďalšie inštitúcie,” vysvetlil zástupca primátora Eduard Čechovič. Technicky a finančne náročný projekt, ktorý má byť  situovaný v centre Trnavy, bude predstavený poslancom mestského zastupiteľstva už v najbližších dňoch.
Zastupitelia budú 16. decembra rozhodovať o súhlasnom stanovisku k prenájmu štadióna Švajčiarom na 60 rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 9. decembra 2008 23:29. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.