reklama

V okolí Trnavy odhalili policajti dozrievajúcu marihuanu

marihuana Polícia odhalila tri výrobne marihuany. Trnavskí kriminalisti vykonali vo štvrtok 8. januára 2009 po operatívnom rozpracovaní sériu domových prehliadok. „V rodinnom dome v Majcichove, Leopoldove a Piešťanoch našli vnútorné zariadenie prerobené na pestovanie marihuany. Spolu zaistili približne 700 rastlín,  vysokých asi 1m, ktoré boli už tesne pred dozretím,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová. Polícia pokračovala ešte počas druhého dňa v zaisťovaní rastlín. Tie budú podrobené expertízam. Až znalecké skúmanie potvrdí, aký majú obsah účinnej látky a koľko dávok by sa z nich dalo vyrobiť.  „Polícia počas akcie zadržala aj troch podozrivých mužov, ktorí sú umiestení v cele policajného zaistenia: 27 – ročného Leopoldovčana zadržali policajti pri Hlohovci, 25 – ročného tiež z Leopoldova zadržali na čerpacej stanici v Hlohovci a 28 – ročný muž zo Šulekova sa nachádzal v dome v Leopoldove,“ poznamenala trnavská policajná hovorkyňa.  Za drogovú trestnú činnosť v takomto rozsahu im môže hroziť aj 15 – ročné väzenie.

Foto: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 10. januára 2009 1:30. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.