reklama

Policajti odhalili v dome na Západnej ulici v Trnave marihuanovú plantáž

Trnavskí kriminalisti na základe operatívneho rozpracovania vlastných vykonali poznatkov vo štvrtok 22. júla domovú prehliadku v Trnave na Západnej ulici.
V rodinnom dome zadržali 61 – ročného muža a 52 – ročnú ženu z Trnavy, ktorí sú podozriví z drogovej trestnej činnosti.

„Počas domovej prehliadky našli kriminalisti v pivnici a izbách domu vybavenie na indoorové pestovanie rastlín (ventilátory, automatické zavlažovanie, rastlinné hnojivá, svietidlá, výbojky…). Zároveň v dome zaistili takmer 1000 rastlín marihuany rôznej veľkosti (od 20 do 110 cm). Polícia zadržanú marihuanu ako aj technologické vybavenie podrobí ďalšiemu expertíznemu skúmaniu,“ informoval hovorca KR PZ v Trnave Ľuboš Homola.

Za nedovolenú výrobu omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držanie a obchodovanie s nimi v takomto rozsahu môže hroziť páchateľovi pätnásť, prípadne až dvadsať ročné väzenie.

Foto: KR PZ v Trnave


Ulož ako PDF
Napísal 23. júla 2010 12:49. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Policajti odhalili v dome na Západnej ulici v Trnave marihuanovú plantáž”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.