reklama

Na Coburgovej odhalili rozsiahlu marihuanovú plantáž

Trnavskí policajti odhalili ďalšiu marihuanovú plantáž. V sobotu 6. novembra v dopoludňajších hodinách uskutočnili prehliadku priemyselného objektu na Coburgovej ulici v Trnave. Odhalili kompletné zariadenie na indoorové pestovanie marihuany a zaistili až 4726 rastlín rôznej veľkosti.

Ilustračné foto: KR PZ

„Koľko dávok drogy by sa z nich dalo vyrobiť, určí až expertíza, ktorá potrvá niekoľko týždňov,“ poznamenala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Priamo pri prehliadke policajti zadržali dvoch štátnych príslušníkov Vietnamu vo veku 22 a 30 rokov.

„Vyšetrovateľ obidvoch mužov obvinil z nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov a ich držania a obchodovania s nimi. Spracoval návrh na väzobné stíhanie, ktorý už sudca akceptoval a polícia podozrivých eskortovala do výkonu väzby,“ infomrovala Kredatusová.
V prípade uznania viny im hrozí väzenie na štyri až desať rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 9. novembra 2010 10:57. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.