reklama

Trnavská kriminálka odhalila plantáž so 600 rastlinami konope

Trnavskí kriminalisti vykonali vo štvrtok 16. februára na základe podozrenia z drogovej trestnej činnosti prehliadku nebytových priestorov v Hlohovci.

Aj s pomocou pohotovostného policajného útvaru odhalili v administratívnej budove a technickom sklade indoorovú marihuanovú plantáž.


Foto: KR PZ Trnava

V priestoroch sa nachádzalo kompletné technologické zariadenie na hydroponické pestovanie rastlín konopy. Polícia zaistila 606 rastlín v rôznych vegetačných štádiách, niektoré z nich boli už v predzberovom štádiu zrelosti. Počas prehliadky priestorov polícia zadržala jedného muža vietnamskej národnosti. V týchto chvíľach stále pokračujú procesné úkony a zaistené veci sa podrobujú expertíznemu skúmaniu,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 17. februára 2012 13:34. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavská kriminálka odhalila plantáž so 600 rastlinami konope”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.