reklama

Trnavská kriminálka odhalila plantáž so 600 rastlinami konope

Trnavskí kriminalisti vykonali vo štvrtok 16. februára na základe podozrenia z drogovej trestnej činnosti prehliadku nebytových priestorov v Hlohovci.

Aj s pomocou pohotovostného policajného útvaru odhalili v administratívnej budove a technickom sklade indoorovú marihuanovú plantáž.


Foto: KR PZ Trnava

V priestoroch sa nachádzalo kompletné technologické zariadenie na hydroponické pestovanie rastlín konopy. Polícia zaistila 606 rastlín v rôznych vegetačných štádiách, niektoré z nich boli už v predzberovom štádiu zrelosti. Počas prehliadky priestorov polícia zadržala jedného muža vietnamskej národnosti. V týchto chvíľach stále pokračujú procesné úkony a zaistené veci sa podrobujú expertíznemu skúmaniu,” informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 17. februára 2012 13:34. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavská kriminálka odhalila plantáž so 600 rastlinami konope”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.