reklama

Pri akcii Pešiak zadržali policajti metamfetamín, kokaín aj marihuanu

Polícia sa zamerala na dílerov drog. Na základe vykonanej akcie s krycím názvom Pešiak zadržali sedem ľudí a vzniesli obvinenie voči mužovi z Piešťan, žene z Trnavy.

Policajné tímy zasiahli v utorok 8. 12. po 06.00 h ráno na viacerých miestach súčasne. Počas štyroch domových prehliadok a jednej prehliadky nebytových priestorov v garáži zadržali policajti sedem podozrivých osôb, niekoľko kusov plastových vreciek s tlakovým uzáverom, zaváraninové poháre, zatavené striekačky a papierové skladačky.

drogy-1

drogy-2

Foto: KR PZ Trnava

“Látky s podozrením na drogy policajti zaistili a predložili na expertízne skúmanie. Predbežné skúmanie niektorých zaistených vecí potvrdilo, že osoby prechovávali drogy a to 49 g metamfetamínu, čo predstavuje približne 435 jednorazových dávok. Okrem toho 11 dávok kokaínu a štyri dávky marihuany,” priblížila hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Vyšetrovatelia vypočuli všetkých sedem zadržaných osôb a dvom z nich, 45 – ročnému mužovi z Piešťan a 26 – ročnej Trnavčanke vzniesli obvinenie.

Obaja sú podozriví z prechovávania drog, za čo im hrozí strata slobody na 3 až 10 rokov.

Žena je stíhaná na slobode a obvinený muž bol na základe príkazu súdu eskortovaný do výkonu väzby.

drogy-cash1

drogy-cash2

Foto: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 14. decembra 2015 10:26. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.