reklama

Pri razii zaistili trnavskí kriminalisti u 30-ročného muža marihuanu aj kokaín

Príslušníci trnavskej krajskej kriminálnej polície v súčinnosti s Národnou kriminálnou agentúrou (NAKA) odhalili pestovateľa marihuany.

Počas domovej prehliadky v obci Bučany pri Trnave a prehliadky vozidla zaistili policajti zelené rastliny, ale aj sušené celé rastliny a samotné sušené šišky konopy. „Expertíze sa zatiaľ podrobila len časť zaisteného materiálu a bolo by ho minimálne na 1480 bežných dávok drogy,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

FOTO: KR PZ Trnava

Počas prehliadky polícia zaistila aj vrecko s obsahom kokaínu na tri dávky a zadržala 30 – ročného muža.

„Podozrivý si zakúpil semiačka konopy z českého internetového portálu. Rastliny pestoval v skleníku a následne ich sušil doma v kotolni. Neoprávnene zadovažoval a prechovával konopu najmenej po dobu troch rokov. Tohtoročnú úradu už zožať nestihol, rastliny zaistila polícia,“ priblížila Kredatusová.

Vyšetrovateľ obvinil 30 – ročného muža z Bučian z obzvlášť závažného drogového zločinu a spracoval podnet pre prokurátora na väzbu. Za takýto skutok spáchaný závažnejším spôsobom konania a vo väčšom rozsahu mu môže byť uložený trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 16. októbra 2019 1:14. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.