reklama

Na Bratislavskej ulici chcú na jar stavať logistiku

neorealNiekoľko desiatok metrov od Bratislavskej ulice v Trnave, jednej z najfrekventovanejších komunikácií v meste, plánuje súkromný investor už o niekoľko týždňov rozbehnúť výstavbu moderných sklado­vých, obchodných a logistických pries­torov. Ide o veľmi dobre prístupnú lokalitu, nachádzajúcu sa neďaleko veľkých podnikov ako sú Sachs, Boge či Johns Manville. Len niekoľko stoviek metrov od plánovaného objektu má v budúcnosti ústiť tzv. južný obchvat mesta, ktorý spojí Bratislavskú cestu s diaľničným privádzačom v Modranke, diaľnicou D1 a se­verným obchvatom Trnavy, výbornú východziu pozíciu ponúka aj napojenie na D1 v smere na Voderady.
Na ploche s rozlohou 5700 m2 majú  v priebehu mesiacov apríl až august 2009 vyrásť predajné prípadne prenajímateľné priestory v budove o rozmeroch 105 x 33 x 5,5 metra.
„Halu bude možné rozdeliť až na sedem samostatných prenajíma­teľných objektov. Objekt je zateplený stenovými a strešnými panelmi s požiarnou odolnosťou do 30 minút, naprojektovaných je sedem sekčných brán a sedem zasklených výkladových plôch. Individuálne požiadavky budúcich majiteľov môžu byť zapracované do realizačného projektu,“ priblížili plány zástupcovia investora zo spoločnosti Neoreal.
Na pozemku, ktorý sa nachádza na Zlievarenskej ulici v blízkosti viacerých predajní automobilov v smere na Senec, sú už dnes zavedené všetky inžinierske siete – elektrina, kanalizácia, voda, plyn a optický kábel. Všetky parametre dovoľujú polyfunkčné využitie haly pre obchod a sklady.
Cena základného modulu haly o rozmere 15 x 33 x 5,5m vrátane pozemku o výmere približne 800m2 je 362.000,-EUR bez DPH (asi 10,9mil. Sk bez DPH).  V prípade podpisu zmluvy do konca marca ponúka investor špeciálnu zľavu vo výške 1 mi­lión korún, teda asi 33 000 eur. „Okrem klasickej kúpy nehnu­teľnosti v hotovosti ponúkame možnosť financovania formou investičného úve­ru alebo leasingu nehnuteľnosti,“ zdôrazňujú.
Viac informácií o pripravovanom projekte na Zlievarenskej ulici získate na tel. číslach  0911 123 474,  0911 321 474, e-mail:neoreal.design@gmail.com, www.neoreal.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 6. marca 2009 17:30. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.