reklama

Do súťaže o prebytočný majetok TTSK predložil ponuku len záujemca o bývalý objekt osvety na Bratislavskej ulici

Zo štyroch nehnuteľností vo vlastníctve Trnavského samosprávneho kraja zaradených do predaja formou verejnej súťaže ako prebytočný majetok dostala župa ponuku len na bývalý objekt Trnavského osvetového strediska na Bratislavskej ulici v Trnave.

Predmetom súťaže boli súbor objektov a pozemkov bývalého zdravotného strediska v Hornom Bare, objekty s pozemkami bývalého Stredného odborného učilišťa poľnohospodárskeho v Zemianskych Sadoch, bývalá budova Trnavského osvetového strediska v Trnave a budova internátu bývalej Združenej strednej školy poľnohospodárskej a potravinárskej vo Voderadoch.


Bývalá budova osvetového strediska v Trnave

FOTO: TTSK

Cenu v súťaži mali navrhnúť samotní záujemcovia, v zmysle schválených podmienok obchodnej verejnej súťaže.

Napokon do súťaže prišla len jediná ponuka – našiel sa záujemca, ktorý ponúkol za nehnuteľnosť na Bratislavskej ulici 91 108 eur, čo predstavuje 64% sumy stanovenej znaleckým posudkom.

Účelom využitia objektu je podľa záujemcu o kúpu trvalé bývanie.

Hodnotiaca komisia navrhuje nehnuteľnosť zaradiť na predaj a ostatné nehnuteľnosti ponechať zaradené v projekte „Optimalizácia využitia majetku TTSK, riešenie prebytočného a neupotrebiteľného majetku“.

S predajom nehnuteľnosti vyjadrila súhlas po prerokovaní aj Komisia hospodárenia a nakladania s majetkom TTSK.

Predaj budovy fyzickej osobe má schvaľovať Zastupiteľstvo TTSK na decembrovom zasadnutí.

Ulož ako PDF
Napísal 8. decembra 2020 8:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.