reklama

TTSK opätovne ponúka na predaj bývalý objekt osvety na Bratislavskej, do obchodnej súťaže zaradil aj internát vo Voderadoch

Trnavský samosprávny kraj zaradil do opätovnej obchodnej verejnej súťaže bývalý objekt Trnavského osvetového strediska na Bratislavskej ulici. Predať sa pokúsi aj budovu internátu vo Voderadoch, ako aj súbor objektov a pozemkov bývalého zdravotného strediska v Hornom Bare, objekty s pozemkami bývalého Stredného odborného učilišťa poľnohospodárskeho v Zemianskych Sadoch.

Ešte dva týždne môžu záujemcovia predkladať cenové ponuky na kúpu nehnuteľného majetku trnavskej župy v 32. kole obchodnej verejnej súťaže. Tri zo štyroch nehnuteľností sú na predaj ponúknuté opätovne s cieľom získať výhodnejšie cenové ponuky.

Na predaj je súbor objektov a pozemkov bývalého zdravotného strediska v Hornom Bare, objekty s pozemkami bývalého Stredného odborného učilišťa poľnohospodárskeho v Zemianskych Sadoch, bývalá budova Trnavského osvetového strediska v Trnave i budova internátu bývalej Združenej strednej školy poľnohospodárskej a potravinárskej vo Voderadoch.


Bývalá budova osvetového strediska v Trnave

FOTO: TTSK

Objekt vo Voderadoch je do súťaže zaradený po prvýkrát vzhľadom na to, že niekoľkomesačné rokovania s potenciálnym záujemcom nepriniesli výsledok.

“Pri vyhodnocovaní predložených ponúk budeme postupovať v súčinnosti s obcou, ktorá bude mať v komisií svojho zástupcu. Našim spoločným cieľom je nájsť pre budovu nové využitie, pričom by mal zostať zachovaný jej verejnoprospešný charakter. Preferujeme, aby nový vlastník zriadil v týchto priestoroch napríklad zariadenie poskytujúce zdravotnícke alebo sociálne služby,” uviedol trnavský župan Jozef Viskupič.

Návrh na odpredaj nehnuteľného majetku župy v 32. kole obchodnej verejnej súťaže schválili poslanci Zastupiteľstva TTSK 30. septembra 2020. Záujemcovia môžu predkladať cenové ponuky do 9. novembra 2020 do 15.00 hod.

Cenu navrhnú samotní záujemcovia. Návrhy predložené do obchodnej verejnej súťaže vyhodnotí komisia menovaná Úradom Trnavského samosprávneho kraja, ktorá predloží návrh víťaza obchodnej verejnej súťaže na schválenie Zastupiteľstvu TTSK. Víťaz obchodnej verejnej súťaže podlieha schváleniu Zastupiteľstvom TTSK.

Župa si vyhradzuje právo odmietnuť všetky predložené návrhy, súťaž zrušiť alebo predĺžiť lehotu na vyhlásenie výsledku súťaže, ako aj právo usporiadať po vyhodnotení ponúk pri jednotlivých objektoch elektronickú aukciu spomedzi záujemcov, ktorí predložili ponuku v rámci tejto obchodnej verejnej súťaže.

Podrobné informácie sú k dispozícii na webovom sídle TTSK.


Objekt bývalého internátu vo Voderadoch

FOTO: TTSK

Ulož ako PDF
Napísal 28. októbra 2020 9:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.