reklama

Neznámy páchateľ zabil devätnásť chránených vtákov

vtak2Obvodné oddelenie PZ v Jaslovských Bohuniciach zaznamenalo v piatok 20. marca prípad viacnásobného úhynu chránených vtákov. “V  katastri obce Jaslovské Bohunice neznámy páchateľ spôsobil otrávenie troch sokolov druhu sokol rároh a 16 myšiakov lesných. Spoločenská hodnota zákonom chránených dravých vtákov bola vyčíslená na viac ako 20.500 eur,” uviedol Ľuboš Homola z Krajského riaditeľstva PZ v Trnave. Policajti z OO PZ  v Jaslovských Bohuniciach začali podľa slov Ľ. Homolu vo veci trestné stíhanie pre prečin porušovania ochrany rastlín a živočíchov, za ktorý hrozí páchateľovi trest odňatia slobody až na dva roky.

Ulož ako PDF
Napísal 30. marca 2009 21:56. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.