reklama

Začnú stavať kruhovku Nitrianska – Tamaškovičova, cesta bude uzavretá

tamaskovicovaNiekoľko rokov avizovaná výstavba kruhovej križovatky ulíc Nitrianska – Tamaškovičova – Sladovnícka začne v utorok 21. apríla. Pre vodičov to bude znamenať približne päťmesačnú uzávierku pre všetku dopravu.
“Od 21. apríla do 30. septembra bude prebiehať etapa realizácie samotnej kruhovej križovatky. V tejto súvislosti bude uzatvorená  Tamaškovičova ulica od križovatky s Bulharskou a Nitrianska v smere na Tamaškovičovú. V priestore pod mostom na Sladovníckej ulici bude doprava usmernená vo vetve Sladovnícka – Nitrianska pre obojsmernú premávku,” informovala nás Mgr. Jana Žišková z Úseku komunikácie a marketingu Mestského úradu v Trnave.
Ako ďalej poznamenala, preložené budú aj autobusové zastávky v tejto lokalite, presunuté budú aj trasy MHD. “Linky, ktoré sú vedené po Tobchadzkyamaškovičovej ulici smerom na Nitriansku, budú jazdiť po obchádzkovej trase cez ulicu Bulharskú a Priemyselnú smerom na Nitriansku. Rovnaká trasa platí aj pre opačný smer.”
Mesto Trnava v spolupráci so Slovenskou správou ciest, ktorá je investorom projektu, odporúča vodičom použiť obchádzkové trasy vedené cez Bulharskú, Priemyselnú či Mikovínyho ulicu.
Prvé dopravné obmedzenia na tomto úseku začnú už 14. apríla, ked budú realizovať prekládky inžinierskych sietí na odbočení z Nitrianskej smerom na Sladovnícku.

Ulož ako PDF
Napísal 14. apríla 2009 0:07. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.