reklama

Križovatka ulíc Bottova – Šafárikova je nebezpečná aj pre ľudí na chodníku

havaria-bottova2V piatok 24. apríla popoludní sa na križovatke ulíc Bottova – Šafárikova – Fándlyho stala dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel.
“Pani jazdiaca na striebornej Fabii vychádzajúc zo Šafárikovej ulice nedala prednosť zelenej Felicii idúcej po Bottovej, narazila do jej prednej časti a napriek malej rýchlosti sa prevrátila na stre­chu,” opisuje udalosť pani Petra.
Svedkovia udalosti okamžite pomohli vodičke Fabie z pezinským EČV dostať sa z prevráteného auta, podľa prvých odhadov vinníčka nehody vyviazla len s ľahšími zraneniami a šokom.
Obrovským šťastím bolo, že v čase stretu dvoch škodoviek sa havaria-bottova1v protiľahlej Fándlyho ulici, kam Fabia vyletela, nenachádzal žiaden chodec či cyklista.
“Pozrite sa na ten plot,” ukazuje na rozbitý múrik a pokrčené oplotenie pár metrov od križovatky staršia pani. “Majiteľ to už ani nedáva opravovať, autá sa tu zrážajú niekoľ­kokrát do roka. Ani sa mu nečudujem, že to necháva tak,” pokyvuje hlavou. Stôp po častých nehodách na tejto križovatke je viacero, smutným svedkom nepozornej jazdy je aj rozbitá skrinka káblovej televízie na Bottovej ulici, presne oproti jedálne športového gymnázia.
“Nerozumiem, prečo medzi cestu a chodník nenaištalujú železné zábrany. Autá tu pri nehodách vyletujú na chodník a je len otázkou času, kedy na chodníku ´zostre­lia´nejaké decko či mamičku s kočíkom,” hromží pán obývajúci jeden z blízkych rodinných domov.

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2009 21:57. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.