reklama

Čechomor priviedli bratislavské nábrežie do varu

Viac ako desaťtisíc návštevníkov Bratislavského majálesu očarilo vystúpenie skupiny Čechomor. Tyršovo nábrežie na petržalskej strane Dunaja pod Starým mostom hostilo v piatok 1. mája viacero umelcov a zoskupení (Cigánski Diabli, Katarína Knechtová, Hex, IMT Smile). Angažovanie Čechomoru organizátormi sa ukázalo ako skvelý ťah.
Krátko pred pol ôsmou večer odštartovali českomoravskí hudobníci svoje už tradične jedinečné a dokonale profesionálne predstavenie, ktorému na jeho konci po približne hodine aplaudovali tisíce prítomných. Osvedčené hity ako Hruška, Větříček, Voják, Pivničková, Mezi horami, Co se stalo nové, Hezký Janek, Do kostela zvonili a ďalšie priniesli v podaní pätice František Černý, Karel Holas, Michal Pavlík, Martin Vajgl a Taras Vološčuk jedinečný zážitok nielen skalným fanúšikom Čechomoru.
Najbližšie by sa mala kapela predstaviť na Slovensku v rámci TopFestu na Zelenej Vode pri Novom Meste nad Váhom 27. júna.

Fotogaléria z bratislavského vystúpenia 1. mája 2009:

Ulož ako PDF
Napísal 2. mája 2009 12:45. Článok je zaradený do rubriky: Kultúra. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.