reklama

Za holý zadok hrozia fanúšikovi Spartaka tri roky basy

fans-spartak-ZA2008„Z prečinu výtržníctva obvinil poverený príslušník 19 – ročného Borisa zo Zvončína. Počas futbalového zápasu, ktorý hral v septembri FC Spartak Trnava v Dunajskej Strede, si stiahol nohavice a odhalil zadnú časť tela. Ukazovaním holého zadku hrubým spôsobom rušil priebeh športového podujatia. Za výtržníctvo mu teraz hrozí väzenie na tri roky,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Polícia obvinila z výtržníctva aj dvoch futbalových fanúšikov DAC Dunajská Streda. „Počas zápasu, ktorý sa hral 3. novembra medzi DAC Dunajská streda a BODVA Moldava nad Bodvou, vhodil jeden z dvojice pivový pohár na hraciu plochu. Vzápätí nato doudierali a dokopali štyroch usporiadateľov, ktorí ich chceli vyviezť z tribún. Pri ich odovzdávaní polícii sa pokúsili o útek, avšak policajti ich chytili a obmedzili na osobnej slobode. Vzhľadom nato, že neustále kládli aktívny odpor, použili voči nim donucovacie prostriedky a predviedli ich na útvar,“ uviedla Kredatusová. Polícia vzápätí obvinila z prečinu výtržníctva 29 – ročného Patrika a rovnako starého Kristiána z Dunajskej Stredy.

V skrátenom vyšetrovaní udelil sudca jednému z nich päťmesačný trest nepodmienečne a druhému desaťmesačný s podmienečným odkladom na dva roky. Obaja tiež majú zákaz návštev na športových podujatiach v meste i celom okrese Dunajská Streda.

Ulož ako PDF
Napísal 6. novembra 2009 16:05. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.