reklama

Polícia obvinila fanúšika Spartaka za výtržníctvo

Polícia obvinila z prečinu výtržníctva 21-ročného fanúšika Spartaka z obce Dolné Dubové. Podľa vyjadrenia hovorkyne KR PZ v TRnave Martiny Kredatusovej podozrivý je z toho, že počas októbrového futbalového stretnutia mal na štadióne v Senici násilím prevaliť bezpečnostnú bariéru oddeľujúcu hraciu plochu od hľadiska.
„Následne mal vniknúť na hraciu plochu a rušiť priebeh športového podujatia. Ďalší traja fanúšikovia Spartaka sa dopustili priestupkov, ktoré polícia zadokumentovala a odstúpila na prejednanie mestu Senica. V uplynulých dňoch polícia dostala oznámenie mesta, z ktorého vyplynulo, že správny orgán uznal vinných troch fanúšikov Spartaka zo spáchania priestupkov pri verejných telovýchovných, športových a turistických podujatiach.Devätnásťočný Seredčan a dvaja Trnavčania vo veku 20 a 25 rokov vtrhli na hraciu plochu a neuposlúchli výzvu polície,“ informovala Kredatusová.

Všetkým trom uložili pokutu vo výške 250,-€ a zákaz vstupu na futbalový štadión FK Senica počas ligových zápasov do 30. júna 2011.

Ulož ako PDF
Napísal 13. januára 2011 9:20. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.