reklama

Polícia hľadá svedkov zrážky Audi a chodkyne

a6Polícia prosí občanov o pomoc pri vyšetrovaní nehody, ktorá sa stala na ulici Andreja Žarnova v Trnave.
Vo štvrtok 5. novembra v čase o 15:12 hod. vodič auta zn. AUDI A6, ev.č. TT-585DP idúci v smere od Fakultnej nemocnice na Kollárovú ulicu, pri prechádzaní popod železničný most narazil do staršej chodkyne prechádzajúcej cez cestu. Pri nehode chodkyňa utrpela veľmi vážne zranenia a v súčasnosti je v ohrození života.

Z dôvodu riadneho objasnenia nehody prosíme prípadných svedkov, aby zatelefonovali na bezplatné číslo 158 alebo priamo na dopravný inšpektorát 0961 10 3510, prípadne 0961 10 3518 a tak svojim svedectvom prispeli k objasneniu tejto dopravnej nehody.

ILUSTRAČNÉ FOTO: Audi

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2009 10:07. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.