reklama

Lacné volania telefónom alebo mobilom cez SWAN

Telefonovanie spolu s internetom patrí dnes k základným komunikačným prostriedkom našej doby. K dispozícii je niekoľko spôsobov, pričom každý z nich má svoje výhody aj nevýhody.
Moderná telekomunikačná sieť alternatívneho operátora SWAN a jeho partnerov umožňuje poskytovať vysoko kvalitné služby v rámci celej Slovenskej republiky. Celá sieť je pod neustálym odborným dohľadom a najmodernejšie aplikované technológie umožňujú prenášať aktuálne informácie o stave siete až do riadiaceho centra spoločnosti. Jej pobočka v Trnave  ponúka telefonovanie cez klasickú pevnú linku, ADSL pripojením, prostredníctvom internetu (VoIP) alebo cez SWAN Mobile.

„Dôvod, prečo sa čoraz častejšie siaha po VoIP spôsobe komunikácie, resp. technickom vybavení na umožnenie takejto komunikácie, je predovšetkým cena. Internetové telefonovanie je v čase hospodárskej recesie zaujímavou voľbou pre užívateľov, ktorí chcú ušetriť na tradičnom volaní. Ľudia ho využívajú hlavne na volania do zahraničia, ktoré je v tomto prípade oveľa lacnejšie, no aj po Slovensku máme konkurencie schopné ceny,“ povedal nám riaditeľ pobočky Michal Novotný. VoIP hovor výrazne šetrí peniaze, platíte iba to, čo prevoláte – nie je nutné aktivovať si akýkoľvek paušál. Najlepšia pre VoIP telefonovanie je dátovo neobmedzená, symetrická, stabilná internetová sieť.
SWAN Mobile je zasa jednoduchá transparentná služba (hovory, SMS, MMS, internet) bez viazanosti určená pre váš mobilný telefón. SWAN Mobile ponúka výhodné ceny hovorov na predplatených kartách vo vlastnej sieti (zmluvného partnera), do pevných sietí v SR a na odosielané SMS-ky, bez časového obmedzenia. Hovory do ostatných mobilných sietí na Slovensku sú za dvojnásobok tejto ceny. „Naša ponuka sa tak stáva úplná v rámci Quadruple Play služieb,“ hovorí Michal Novotný.

Telefónne služby spoločnosti SWAN vám prinášajú možnosť prenesenia pôvodného, telefónneho čísla, spoľahlivé certifikované prístroje, bezplatné telefonovanie v sieti SWAN a zmluvných partnerov, pričom hovor je spoplatňovaný až po nadviazaní spojenia a nie už pri vyzváňaní, takže zákazník platí len za uskutočnené hovory. Spoločnosť taktiež prináša možnosť paušálnych platieb s voľnými minútami volania do pevných sietí na Slovensku a do zahraničných destinácií zaradených do 0. a I. tarifného pásma. Zaujímavosťou je aj výber vlastného telefónneho čísla, a to lokálneho či negeo­grafického. K dispozícii sú tiež výhodné balíky v rámci Triple play max MULTIMEDIA, sekundová tarifikácia hovorov, nižšie ceny hovorného, online kontrola spotreby (bez poplatku) i bezplatný servis dodaných telefónnych zariadení.

„Tiež tu máme ďalšiu novinku. Sú nimi internetové služby max MULTIMEDIA: Štart EXPRESS, MAX Plus, PREMIUM Plus aj bez viazanosti so zriaďovacím poplatkom len 0,03 eur. Tento rok v decembri potom vyžrebujeme zo všetkých objednávateľov služieb od 1. septembra 2009 desať majiteľov nových LCD televízorov. Každý v hodnote 664 eur,“ uzatvára Novotný.

Z ponuky si možno vybrať a objednať na internetovej stránke www.peem.sk alebo www.max.sk, v Zákazníckom centre na Bernolákovej ulici 1 v Trnave v prac. dňoch do 17. hod., alebo prostredníctvom osobnej návštevy obchodného zástupcu 0905 463104.

© poko.sk / trnava media

Ulož ako PDF
Napísal 19. decembra 2009 19:08. Článok je zaradený do rubriky: Firmy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.