reklama

Vrhači zabojujú o silvestrovskú cenu v hode bremenom

Už 27. ročník Silvestrovskej ceny v hode bremenom sa uskutoční v stredu 30. decembra od 10. hodiny v areáli AŠK Slávia Trnava. Vo vrhačskom sektore sa predstaví aj domáci borec a najlepší slovenský kladivár súčasnosti Libor Charfreitag. Bol to práve jeho otec Libor starší, ktorý netradičné podujatie založil.

Slovenský kladivársky rekordér je zároveň aj držiteľom najlepšieho výkonu silvestrovskej ceny. Náčinie s hmotnosťou 10,5 kg, zavesené na 77 cm dlhej rukoväti, dokázal poslať do vzdialenosti 42,92 m.

Vlani, pri Charfreitagovej absencii, triumfoval Jiří Koukal ml. z AK Spartak Dubnica nad Váhom výkonom 29,37 metra.

Foto: asktt.sk

© poko.sk

Ulož ako PDF
Napísal 29. decembra 2009 16:00. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.