reklama

Autobazár Grub€r – príjem vozidiel a stojné úplne zadarmo!

Počnúc novým rokom ponúka trnavský Autobazár Grub€r s najlepšou polohou v meste pri novej kruhovej križovatke ulíc Trstínska – Cukrová – Ružindolská jedinečnú príležitosti pre tých, ktorí chcú predať svoje ojazdené auto. Podľa informácií majiteľa autobazáru Roberta Wittgrubera príjem áut ako aj stojné je v Autobazári Grub€r úplne ZADARMO a bez POPLATKOV.

„Vysokým cenám ojazdených áut je na Slovensku koniec. Ten, kto sa tejto situácii neprispôsobil, musel skončiť,“ hodnotí. Autobazár Grub€r ponúka nielen reálne ceny ojazdených áut, ale aj mnohé ďalšie služby. „Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti ojazdených áut. Ponúkame dovoz vozidiel zo zahraničia, vybavenie STK, kontroly originality, prihlasovanie vozidiel do evidencie, poistenie za najnižšie možné ceny. Na každé predávané auto ponúkame záruku,“ vyratúva a zdôrazňuje, že o vaše auto je počas predaja nanajvýš dobre postarané. Zadarmo vaše vozidlo umyjú, dobijú batériu či očistia od snehu a ľadu. „S takýmito službami sa bez poplatkov inde nestretnete,“ podotýka R. Wittgruber.

Autobazár Grub€r, už zďaleka neprehliadnuteľný vďaka krikľavo-oranžovému trabantu umiestnenému na vysokom stožiari či typickým farebným vlajočkám, je 24 hodín pod ochranou kamerového systému a SBS služby. Aj preto sa neoplatí riskovať a predávať svoje autá na parkoviskách ako pri čerpačke Avanti a podobne.

Okrem predaja jazdených automobilov so zárukou ponúka Autobazár Grub€r aj ďalšie doplnkové služby ako napríklad čistenie a tepovanie interiérov.
Kontakt: Autobazár Grub€r, Cukrová ul., Trnava, tel.: 0903 248 419, e-mail: robertow1@yahoo.com.

Ulož ako PDF
Napísal 16. januára 2010 23:11. Článok je zaradený do rubriky: Firmy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.