reklama

SWAN urobí z vášho televízora multimediálne zariadenie…

… nainštaluje vám krabičku (IPTV Set – top Box) a cez prívodný kábel prostredníctvom svojho obslužného programu zabezpečí všetky funkcie, ktoré digitálne vysielaná televízia (rozhlas) umožňuje. Pridá aj ďalšie aplikácie, ktoré idú s tepom tejto doby a nepotrebujete k tomu ani najnovší typ televízora.

Jeho najnovšia funkcia obslužného programu Archív TV 24 umožňuje sledovanie (spustenie, zastavenie a vysokorýchlostné pretáčanie obrazu vpred i naspäť ako na videu) 24 hodín dozadu všetkých odvysielaných relácií, podľa elektronického programového sprievodcu, na vybraných televíznych staniciach. Nemusíte si teda nič vopred nahrávať. Jednoducho sa posadíte kedykoľvek k svojmu televízoru, zvolíte si televíznu stanicu s archívom vyberiete z EPG akúkoľvek odvysielanú reláciu a spustíte si jej prehrávanie. Reklamy preskočíte.
Digitálna káblová televízna služba max MULTIMEDIA ponúka výber hlavne tých najlepších slovenských (českých) televíznych staníc (v ponuke ich má teraz 48), celkovo okolo 80, za trvalo prijateľné ceny.

SWAN v decembri minulého roka vyžrebovala zo všetkých objednávateľov služieb od 1. septembra 2009, desať majiteľov nových LCD televízorov, s uhlopriečkou 106 cm, každý v hodnote 664 eur. Vyžrebovaných výhercov odovzdávaný televízor do domácnosti príjemne prekvapil.

„V roku 2010 plánujeme rozšírenie ponuky televíznych staníc v HD rozlíšení a vytvorenie ďalších tematických balíčkov televíznych staníc. Možno už koncom roka zaradenie 3D televíznych staníc. Pribudnú nové multimediálne aplikácie. Televízne služby budú aj naďalej zaradené do cenovo výhodných balíčkov Double Play, Triple Play a Quadruple Play (stali sme sa totiž 6. mobilným operátorom na Slovensku) služieb max MULTIMEDIA,“ prezradil nám riaditeľ trnavskej pobočky Michal Novotný.

Objednávky na inštaláciu televíznych služieb vybavíte osobne v pracovných dňoch do 17. h v Zákazníckom stredisku na Bernolákovej ul. 1 v Trnave, elektronicky na webstránkach spoločnosti, navečer (alebo aj v sobotu či v nedeľu) na požiadanie návštevou obchodného zástupcu priamo doma u zákazníka. Zaujímavosťou je, že pri objednávaní televíznej služby v zákazníc­kom stredisku si zákazník teraz môže objednať doručenie skvelého LCD televízora SAMSUNG za akciovú cenu priamo domov.
Okrem toho má trnavská pobočka spoločnosti SWAN pre nových internetových zákazníkov zaujímavú ponuku zvyšujúcu ich užívateľský komfort. Od 15.1. do 31.3.2010 si môžu pri objednaní internetových služieb max MULTIMEDIA (prostredníctvom optického káblu): Štart EXPRESS, MAX Plus či PREMIUM Plus s viazanosťou 36 mesiacov zakúpiť spoľahlivý Wifi router za 0,03 eur. Ani súčasní zákazníci neprídu skrátka.
Tak už neváhajte a objednajte si aj vy čo najskôr služby max MULTIMEDIA od spoločnosti SWAN, a.s. Z ponuky si možno vybrať a objednať na internetovej stránke www.peem.sk alebo www.max.sk, v Zákazníckom centre na Bernolákovej ulici 1 v Trnave v prac. dňoch do 17. hod., alebo prostredníctvom osobnej návštevy obchodného zástupcu 0905 463104.

Ulož ako PDF
Napísal 8. februára 2010 20:57. Článok je zaradený do rubriky: Firmy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.