reklama

Digitalizácia TV balíkov od spoločnosti SWAN je v plnom prúde

Sledovanie televíznych programov v najvyššej dostupnej digitálnej kvalite je pre zákazníkov spoločnosti SWAN samozrejmosťou.

Všetky televízne stanice digitálnej televízie sú vo všetkých programových balíkoch vysielané digitálne. Okrem skutočnosti, že šírenie signálu prostredníctvom optických vlákien nepodlieha vplyvom počasia ako je silný vietor, búrky či husté sneženie, ponúka digitalizácia zákazníkom aj ďalšie výhody vo forme doplnkových služieb.

Už v základnom balíku získavajú klienti spoločnosti SWAN možnosť sledovať až štyri stanice vo vysokom rozlíšení (HD) – TV Markíza, JOJ, JOJ Plus a Česká televízia. Rozšírené balíky produktovej línie spoločnosti SWAN pod názvom Max Multimedia ponúkajú aj ďalšie HD stanice. V ponuke nájdete filmové, dokumentárne aj športové programy vysielané vo vysokom rozlíšení.

Ilustračné foto

Digitálna televízia poskytuje klientom okrem sledovania televíznych staníc možnosť nahrávania vybraných programov, ponúka prehľadného elektronického programového sprievodcu, ktorý priamo na obrazovke formou textu informuje o práve prebiehanom programe a ponúka prehľad programu na ďalšie dni.

Vďaka digitalízácii máte vo svojom televízore pripojenie na vybrané spravodajské internetové portály, možete sledovať webkamery na Slovensku aj vo svete, počúvať rádio a využívať ďalšie príjemné služby.

V súčasnosti navyše môžete využiť jesennú akciu. Za pripojenie na optický neobmedzemý internet rýchlosťou 10/10 Mbps zaplatíte mesačne len 9.90 eura, zriadenie linky získate už za 1 euro. Na začiatku jesene ponúka spoločnosť SWAN nové Set Top Boxy. Zariadenie je v porovnaní so starším modelom menšie, výkonnejšie a rýchlejšie.

Ak ste klientom SWAN-u, držíte krok s najnovšími trendami a technológiami.

Pre viac informácií kliknite na www.max.sk alebo www.swan.sk.

Kontakt:
SWAN, a.s., pobočka Trnava, Bernolákova 1, tel.: 033 / 59 33 033, e-mail: trnava@max.sk.

(inzercia)


Ulož ako PDF
Napísal 14. septembra 2011 2:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.