reklama

V Špačinciach bude v sobotu mnoho zábavy pre deti aj dospelých, prídu aj mediálne hviezdy

Ján Ďurovčík (vľavo) a Patrik Švajda sú stabilnými členmi MUFUZY

V sobotu 29. mája sa uskutoční vo futbalovom areáli v Špačinciach ďalšie pokračovanie športovo – spoločenskej akcie Popoludnie pre všetkých. Organizázori podujatia pripravili opäť nabitý kultúrny program. „Pre deti v rámci MDD budú pripravené rôzne súťaže, behy, skákacie hrady, kolotoče a rôzne atrakcie. Prítomným bude predvedená jazda na koníkoch a deti si pod dohľadom terapeuta na  koníkoch aj zajazdia. Spevom a hudbou bude zabávať skupina Návrat, FS Špačinčanka, Idka Glembová, heligonkár Štefan Bašovský či Bystrík a spevácke skupiny z nášho regiónu, ktoré nám pripomenú svojim spevom kultúrne dedičstvo našich predkov.  Popoludní vystúpi aj Spektakulárna divadelná spoločnosť.  Pre deti je vstup a všetky atrakcie zdarma. Každá ra­tolesť dostane sladkosť a milé darčeky pod­ľa účasti na jednotlivých akciách,“ poznamenal Július Zemko z organizačného štábu.

Karol Čálik a Ivan Vojtek. Odohrajú možno pomenej, no zjedia a vypijú vraj všetko, čo im prinesú

Vyvrcholením popoludnia v Špačinciach bude futbalový zápas domácich „Old Boys“ s družstvom MUFUZA (mužstvo futbalových zázrakov). V drese známych postáv verej­ného života nemajú chýbať herci Karol Čálik, Ivan Vojtek, Majo Labuda, Ľubo Paulovič, Róbert Halák,  speváci  Tomáš Bezdeda, Juraj Topor – Tublatanka, moderátori Juraj Mokrý, Rasťo Sokol,  Ľubo Černák, Mravec,  Mário Porubec, Patrik Švajda, dirigent Braňo Kostka, režisér Ján Ďurovčík či športovci Marek Uram, Ľubomír Pukalovič a ďalší. Ešte pred týmto duelom si zmerajú sily internacionáli Špačiniec a Ducového.
Začiatok podujatia je naplánovaný na 13.30 hodinu, záverečný bod bohatého programu – vystúpenie kapely Návrat a Antona Srgončíka – štartuje o 20.30 h.


Program Popoludnia pre všetkých:

13:30 – skákacie hrady, trampolína, šmýkačky, jazdy na koníkoch (počas celého dňa)
13:45 – Baba Ježi – zábavno-súťažná šou pre deti + stanoviská zábavy pre deti (ZŠ a MŠ)
15:15 – Štefan Bašovský (heligónkar)
15:30 – slávnostné otvorenie, príhovor starostu
15:35 – internacionáli Špačince verzus internacionáli Ducové
16:10 – Idka Glembová
16:30 – Špačinčanka
17:00 – MUFUZA – internacionáli Špačince
19:15 – Bystrík Červený
20:30 – Návrat a Anton Srogončík


Ulož ako PDF
Napísal 24. mája 2010 23:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.