reklama

Hokejbalisti Kátloviec vyhrali prestížny Exotica cup

V druhom ročníku hokejbalového turnaja Exotica Cup v Lopašove pri Senici trimfovali hráči Výberu KHL Kátlovce. Prvým miestom v skupine si zabezpečili postup do semifinále, kde porazili domáci Ravens Lopašov 4:2. Vo finále na Výber KHL čakal favorit celého podujatia – Výber Fanklubu HK 36 Skalica. Ani skúsení Skaličania však nezastavili spanilú jazdu Kátlovčanov. Tím KHL Kátlovce po finálovej výhre  6:2 prešiel celým turnajom bez straty bodu a zaslúžene obsadil prvú priečku.

Výber KHL Kátlovce

„Naše mužstvo hralo technický kombinačný hokej s pozornou obranou a neustálym napádaním súperových hráčov, čím sme prekvapili súperov. Chlapci predviedli naozaj zodpovedný, kolektívny výkon. V semifinále sme s domácimi Ravens Lopašov prehrávali ešte dve minúty pred koncom 1:2 a zahodili veľa šancí. Domáci napokon náš tlak neudržali. Smolu sme pretrhli kurióznym gólom – od zadnej ochrannej siete sa loptička odrazila pred brankára, ktorý si ju zrazil do vlastnej siete. V poslednej minúte sme hrali oslabení o J.Kostolanského, P. Deštík vybojoval loptičku a sólom cez celé ihrisko ukončil na našu veľkú radosť nádeje Ravensu na titul. Vo finále sme ani na okamih nedali priestor Skaličanom už v 13.min bolo 4:0,“ zhodnotil priebeh turnaja Ladislav „Lacika“ Šimončič.

Vedenie KHL Kátlovce pozvalo do reprezentácie týchto hráčov:
brankári : Procháska Peter, Hlavatovič Marek,  obrancovia: Švec Andrej, Krchnár Roman, Uváček Roman, Deštík Peter, Machovič Braňo, útočníci: Uváček Alan, Banič Peter,  Kostolanský Jozef, Šimončič Peter, Gajarský Radovan Tréneri:  Šimončič Lacika (hlavný), Hracho Jozef  (asistent).

Kanadské bodovanie Výberu KHL Kátlovce:
12 (6+6) Kostolanský Jozef
10 (5+5) Banič Peter
5 ( 5+0) Uváček Alan
4 (4+0) Šimončič Peter
4 (1+3) Deštík Peter
3 (0+3) Švec Andrej
2 (2+0) Gajarský Radovan
2 (1+1) Hlavatovič Marek
1 (0+1) Machovič Braňo
1 (0+1) Uváček Roman
1 (0+1) Krchnár Roman
Ulož ako PDF
Napísal 2. júna 2010 16:24. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.