reklama

Trnavskí florbalisti vyhrali turnaj v Čadci

V predposledný júnový víkend sa v Čadci uskutočnil druhý ročník medzinárodného florbalového turnaja Devils Cup.

Turnaja sa zúčastnilo dvanásť tímov zo Slovenska a Českej republiky, medzi ktorými nechýbali tímy z Trnavy, Třinca či Rimavskej Soboty.

florbal
Ilustračné foto: archív FBC11

Dvojdňový maratón zápasov najlepšie zvládol tím FBC 11 Trnava, ktorý vo finále porazil třineckých ,,Demons“ 3:1.

Bronzovú pozíciu obsadil jeden z dvoch domácich tímov FBC Scorpions. Druhý kysucký tím, minuloročný víťaz JSC Devils Čadca obsadil tento rok konečnú piatu priečku.

Hráči i fanúšikovia boli druhým ročníkom turnaja nadšení a práve ich záujem by mal byť podľa slov organizátorov Petra Jurgu a Miroslava Michalinu tým hlavným stavebným kameňom prípadného tretieho pokračovania úspešného Devils Cup-u.

Turnajové štatistiky:

PORADIE: 1. FBC 11 Trnava, 2. FBC Demons Třinec, 3. FBC Scorpions, 4. Bystřice Warlords, 5. JSC Devils Čadca, 6. FBC Muflon

Najlepší strelec: Peter Hanzely FBC Scorpions

Najproduktívnejší hráč: Martin Lasota FBC Demons Třinec

Najúspešnejší brankár: Ľuboš Adamka FBC 11 Trnava

Matej Vanta

Ulož ako PDF
Napísal 26. júna 2013 10:06. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.