reklama

Florbalisti FBC 11 jasne predčili Modru na jej palubovke

Posledný tohtoročný zápas odohrali florbalisti FBC 11 Trnava v Modre. Tím Blueberries Modra nastúpil v oklieštenej zostave, nakoľko sa v sobotu zúčastnil Open turnaja. Trnava prišla s jednoznačným cieľom zavrhnúť debaty a akejsi výkonnostnej kríze, čo sa jej nakoniec aj podarilo.

Trnavský celok sa na poslednom tréningu sústredil na presilovky, čo sa mu oplatilo, keďže tých bolo vďaka agresívnej hre súpera požehnane. Chlapci si za jeden a pol ročné pôsobenie klubu dokonca poprvýkrát vyskúšali päťminútovú presilovú hru piatich proti trom, v ktorej skórovali štyrikrát, dovedna šesťkrát v 3 presilovkách.

Za spomenutie stojí sympatický defenzívny výkon v podaní Martina Naništu, ale predovšetkým tímový rekord 6G + 3A v podaní Michala Durana, ktorý suploval v prvej línií za Romana Matušku, ktorý má problémy v oblasti krížov. Radostné sú správy ohľadne brankára Ľuboša Adamku, ktorý sa už tento týždeň po ťahavých problémoch s kolenom zapojí do tréningového procesu.

FBC Blueberries Modra – FBC 11 Trnava 5:18 (1:4,1:4,3:10)
Body Trnavy: Duran 6+3, Sztruhár 5+3, Matej Vanta 3+2, Balák 1+2, Matúš Vanta 1+1, Fačkovec 0+2, Babčan 1+0, Naništa 1+0, Tisoň 0+1, vylúčenia: Fačkovec 4 min., Matúš Vanta 2 min., Sztruhár 2 min.

Trnavskí chlapci sa teda nenechali opiť rožkom, ba dokonca ani skvelým modranským vínom, a zápas zvládli bravúrne. Konečný výsledok 18:5 nastolil skvelú vianočnú tímovú náladu. Nasledujú sviatky a všetci sa tešíme na domácu sériu zápasov, v ktorej dúfame a veríme vo výdatnú divácku podporu.

Rozpis ďalších zápasov:
12.1. Trnava – Bratislava – Jokers o 17:00 (MŠH Slávia)
13.1. Trnava – Bratislava – Jánošíkovi zbojníci o 10:00 (MŠH Slávia)
27.1. Trnava – 1. SC Malacky o 13:00 (MŠH Slávia)

Viac info o klube:
web: www.fbc11trnava.com
facebook: www.facebook.com/FBC11Trnava

#39

Ulož ako PDF
Napísal 19. decembra 2012 9:22. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.