reklama

Trnavský primátor volil s manželkou až večer, výsledky netipuje

Trnavský primátor Štefan Bošnák sa v tohtoročných parlamentných voľbách uchádza o stoličku poslanca NR SR za Kresťanskodemokratické hnutie. Voliť prišiel s manželkou Katarínou až krátko po pôl ôsmej večer.

„Mali sme v rodine viaceré jubileá, preto sme sa po celý deň venovali svojim najbližším,“ vysvetlil nezvykle neskorý čas svojej účasti vo voľbách Š. Bošnák. Predvolebných kampaní v komunálnych voľbách absolvoval v minulosti viacero. Kampaň pred parlamentnými voľbami považuje za náročnejšiu. „Pomerne veľa som cestoval, navštívil som mítingy vo viacerých mestách najmä v západnej časti Slovenska,“ vysvetlil.

Š. Bošnák s manželkou Katarínou

Vo večerných hodinách sa trnavský primátor presunie do centrály KDH v Bratislave, kde bude očakávať prvé volebné výsledky. Sám o tom, ako voľby dopadnú, špekulovať odmietol. „Ja netipujem ani šport, a už vôbec nie výsledky volieb,“ podotkol.

Štefan Bošnák je štvrté volebné obdobie v jednom slede primátorom Trnavy. Tesne po revolúcii pôsobil ako poslanec československého Federálneho zhromaždenia v Prahe.

Ulož ako PDF
Napísal 12. júna 2010 20:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, VOĽBY 2010. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.