reklama

Voľby sú pokojné, účasť pomerne vysoká

Účasť voličov na území mesta Trnava je už v dopoludňajších hodinách pomerne vysoká. Napríklad vo volebnej miestnosti na Hospodárskej ulici do 10. hodiny odvolilo podľa odhadu členky volebnej komisie Andrei Holickej asi 30 percent oprávnených voličov. Podobná situácia je aj na Bottovej ulici a ďalších okrskoch.

„Voľby prebiehajú pokojne, nemáme informácie o narušení verejného poriadku,“ operatívne informoval portál www.trnava-live.sk krajský policajný šéf Bystrík Stanko krátko pred 10. hodinou. Polícia má v teréne zvýšený počet príšlušníkov, ten sa však v ničom nelíši od iných volieb. „V priebehu týchto volieb je v službe približne rovnaký počet policajtov ako pri každých iných voľbách,“ uviedol.

Člen obvodnej volebnej komisie v Trnave Michal Okruhlica poznamenal, že v doterajšom priebehu zaznamenali len jeden drobný technický problém na Vančurovej ulici, ktorý operatívne vyriešili.

Ulož ako PDF
Napísal 12. júna 2010 11:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, VOĽBY 2010. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.