reklama

Účasť voličov v Trnave je zatiaľ mizivá

Trnavčania samosprávne voľby z veľkej väčšiny ignorujú. Účasť v meste možno neprekročí ani 20 percent.

Krátko po 12. hodine evidovali vo volebnom okrsku na ZŠ Vančurova podľa odhadov členov komisie účasť len asi 5 percent oprávnených voličov.

Lepšia situácia nebola ani na Prednádraží. „Voliť prišlo asi 90 ľudí, čo je menej ako 10-percentná účasť,“ hodnotili členovia okrskovej komisie na stavebnej priemyslovke pred 16. hodinou.

volby2013

Nie, nepôjdem voliť, pretože žiadneho kandidáta nepoznám. Nemám chuť podieľať sa na tom, čo s nami robia politici,“ konštatovala tridsiatnička Radka.

O generáciu starší Trnavčan Peter jej oponuje: „Ja chodím k voľbám pravidelne, a bol som aj dnes. Našťastie, nemusel som voliť podľa politickej príslušnosti, dal som hlas smerákom aj kádehákom, lipšicovcom a nezávislému. Niektorých kandidátov poznám osobne a mám dobrý pocit, že môj hlas neprepadol.“

Volebné miestnosti sa zatvoria o 22. hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 9. novembra 2013 15:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Účasť voličov v Trnave je zatiaľ mizivá”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.