reklama

V centre mesta pokračuje dnes a zajtra program Radničných hier

Po nie práve šťastnom úvode tohtoročných Radničných hier (avizované vystúpenie rakúskeho Theater LEELA zrušili, pretože jeden z vystupujúcich umelcov pre úraz nemohol do Trnavy pricestovať) pokračuje pôvodne plánovaný program dnes. Popoludňajší program je venovaný  deťom. Od 15. hodiny sú pred Radnicou pripravené kreatívne dielne, maľovanie na tvár, balóny. O 16. hodine vystúpi Divadlo Úsmev s programom Veľkí herci malým deťom. Divadlo Maska sa rovnako pred Radnicou predstaví s hrou FANTOMOUSE.

Kliknite pre zväčšenie plagátu

Hlavný lákadlom pondeľňajšieho programu v rámci Radničných hier bude predstavenie Divadla Astorka PRIATEĽKY v réžii Romana Poláka. Účinkujú Anna Šišková, Marta Sládečková a Vlado Černý. Začiatok predstavenia je o 21. hodine na nádvorí Radnice, vstupné 6 eur.

V utorok 29. júna si od 16. hodiny môžete pred Radnicou vychutnať Bublinkovú šou Pouličného divadla Kocúrkovo. Na záver Radničných hier o 20. hodine je pripravená na nádvorí trnavskej Radnice lahôdka v podobe predstavenia Divadla GunaGu MODELKY II. v réžii Karola Vosátka. Účinkujú Lucia Molnárová, Tomáš Palonder, Zuzana Šebová a Tina (alternuje Fany). Vstupné na toto predstavenie je 6 eur.

Vstupenky si môžete zakúpiť v TINS-e na Trojičnom námestí.

Ulož ako PDF
Napísal 28. júna 2010 9:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Kultúra. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.