reklama

V prípade nepriaznivého počasia bude predstavenie Štúdia L+S na Radničných hrách presunuté do haly

Už zajtra začínajú v centre Trnavy Radničné hry 2011. Kompletné informácie spolu s programom si možete prečítať v tomto článku.

Keďže podľa predpovede meteorológov je potrebné počítať vo štvrtok vo večerných hodinách s možnosťou búrok, organizátori Radničných hier sa pripravili aj na túto možnosť a pripravili náhradnú alternatívu.

V prípade nepriaznivého počasia, teda dažďa a silného vetra, sa predstavenie Štúdia L + S –  Opačné pohlavie uskutoční namiesto nádvoria Radnice v Mestskej športovej hale na Rybníkovej ulici v Trnave. Začiatok predstavenia zostáva v platnosti o 21. hodine,“ informovala Terézia Krupčíková z mestského úradu.

Ulož ako PDF
Napísal 22. júna 2011 9:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.