reklama

Na atletickom štadióne Slávie bude Deň polície. V prípade priaznivého počasia

Už zajtra sa uskutoční v areáli športového klubu Slávia Trnava obľúbené podujatie Deň polície. Od 9. 30 hodiny umožní polícia nazrieť do svojho zákulisia a ukáže to najzaujímavejšie zo svojich činností. „Určite budete vidieť zásah príslušníkov pohotovostného policajného útvaru aj za pomoci vrtuľníka, zneškodnenie časovanej bomby, policajnú kynológiu a jazdnú políciu. Pozrieť si môžete kriminalistickú techniku, policajné autá, motorky aj dopravné ihrisko. Uvidíte súčasnú i historickú vojenskú techniku, zákrok hasičov, záchranárov a tiež poskytovanie prvej pomoci,“ vymenovala časť z atraktívneho programu hovorkyňa krajskej polície v Trnave Martina Kredatusová.

Pri rôznych preventívnych činnostiach a súťažiach budú deti odmenené pozornosťami. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie neuskutoční.

Ulož ako PDF
Napísal 16. júna 2010 17:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Kam vyraziť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.