reklama

Deň polície si po ročnej pauze nenechalo ujsť dvetisíc ľudí

Po ročnej odmlke sa uskutočnil v piatok 21. septembra v areáli trnavskej Slávie opäť Deň polície.

Verejnosť, ale aj stovky detí z trnavských materských a základných škôl, využili príležitosť bližšie spoznať prácu polície, armádnych či záchranárskych zložiek.

Už tradične najviac zaujali približne dvojtisícové publikum dynamické ukážky zásahu jednotky špeciálneho nasadenia, svoju prácu predviedli policajní kynológovia aj jazdná polícia.


Veľký úspech si u publika vyslúžili aj ukážky práce jazdnej polície

S mimoriadnym záujmom si deti aj dospelí zblízka prezreli techniku, s ktorou pracujú policajti, hasiči a záchranári.

Je dôležité, aby verejnosť spoznala prácu polície nielen z represívnej stránky. Deň polície je ako preventívne podujatie medzi ľuďmi veľmi obľúbené a teší ma, že sa nám ho po ročnej odmlke opätovne podarilo zorganizovať. Som rád, že prišlo veľmi veľa detí aj dospelých. Chcem tiež poďakovať nášmu policajnému kaplanovi, že pre nás ‚tam hore‘ zabezpečil také krásne počasie, ktoré prispelo k úspechu celej akcie,“ hodnotil riaditeľ trnavskej krajskej polície plukovník Bystrík Stanko.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 21. septembra 2012 13:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.