reklama

Stretnutie s primátorom pri punči si nenechalo ujsť množstvo ľudí

Stretnutie s Petrom Bročkom v rámci podujatia Primátorský punč na Trojičnom námestí si v stredu a vo štvrtok nenechalo ujsť množstvo Trnavčanov.

Tradíciu podávania radničného čaju v predvianočnom čase a neformálnych stretnutí s občanmi založil pred rokmi vtedajší primátor Štefan Bošnák.

Alkoholický punč aj detskú verziu bez alkoholu podáva nový primátor v stánku medzi zeleným domom a domom kultúry ešte aj v piatok 19. decembra od 16. hodiny do 17.30 hodiny.

Počas dvoch dní rozdal približne 240 litrov nápojov aj s pomocou poslancov mestského zastupiteľstva a pracovníkov sociálneho odboru mestského úradu.

brocka-punc-1

brocka-punc-2

brocka-punc-3
Primátorský punč sa podáva na námestí aj v piatok od 16. hodiny

Primátorský punč sa podáva bezplatne, no ľudia môžu dobrovoľne prispievať do pokladničky aspoň symbolickou sumou, ktorú mesto odovzdá vybranému subjektu pôsobiacemu v sociálnej oblasti.

„Prichádza naozaj veľa ľudí, toto som nečakal,“ hodnotil Peter Bročka v závere druhého dňa podujatia hneď po tom, ako sa odfotil so skupinou trnavských dôchodcov.

Ľudia si s novým primátorom podávajú ruky, blahoželajú mu k zvoleniu, vyjadrujú podporu, niektorí sa chcú rozprávať o svojich problémoch.

Služba pri naberačke a nádobách s nápojmi sa tak primátorovi počas oboch dní oproti plánu vždy o čosi predĺžila.

Pobyt Petra Bročku na vianočných trhoch v piatok o 17.30 hodine uzatvorí prevzatie Betlehemského svetla za všetkých Trnavčanov na pódiu vianočných trhov od trnavských skautov.

Ulož ako PDF
Napísal 19. decembra 2014 8:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Stretnutie s primátorom pri punči si nenechalo ujsť množstvo ľudí”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.