reklama

Mesto Trnava pozýva na varené víno, vypiť si môžete aj s primátorom

Na vianočných trhoch môže dobrý skutok voňať a zohrievať

Ani tento rok na vianočných trhoch nechýba varené víno s obvyklou chuťou i vôňou pripomínajúcou blížiace sa sviatky. Trnavčania však už vedia, že varené víno, ktoré začali v piatok 16. decembra predávať na Trojičnom námestí predstavitelia mestskej samosprávy, je čímsi jedinečné. Každého, kto sa pristaví na pohárik, môže v duši hriať vedomie, že aj on malým dielom prispieva ľuďom, ktorí sú na pomoc druhých odkázaní.
Varené víno si môžete kúpiť v stánku samosprávy oproti betlehemu ešte aj v pondelok 19. decembra od 15. do 18. hodiny.


Radničný čaj 2010

Výťažok z predaja bude odovzdaný na Trojičnom námestí vo štvrtok 22. decembra o 17.15 po prijatí Betlehemského svetla.

Medzi nové adventné tradície, založené po znovuobnovení mestskej samosprávy, už neodmysliteľne patrí aj Radničný čaj, na ktorý tento rok pozýva primátor Trnavčanov i návštevníkov mesta po tri dni od utorka 20. decembra do štvrtka 22. decembra od 16. do 17. hodiny v stánku na Trojičnom námestí.
Čaj, ktorý bude servírovať primátor a ďalší predstavitelia mestskej samosprávy, je pripravovaný v duchu tradícií podľa klasickej receptúry s ingredienciami, ktoré voňajú, zohrievajú i rozveseľujú.

To však neznamená, že vodiči motorových vozidiel musia stánok s Radničným čajom zoširoka obchádzať, lebo pre nich bude pripravená špeciálna „light“ verzia.
Srdečne Vás pozývame, zastavte sa aj vy na pár slov a na dúšok radničného čaju s primátorom!

(Tlačová správa mesta Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 19. decembra 2011 8:07. Článok je zaradený do rubriky: ● VIANOČNÉ TRHY 2011, Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto Trnava pozýva na varené víno, vypiť si môžete aj s primátorom”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.