reklama

Od stredy si môžete na námestí pripiť s primátorom

Vymeniť pohárik vareného vínka či voňavého punču za dobrovoľný príspevok pre sociálne slabších, ktorým osud nedoprial prežívanie najkrajších sviatkov roka v kruhu svojej rodiny, môžete na Trojičnom námestí ešte v utorok do 18. hodiny v stánku medzi Zeleným domom a domom kultúry.

Tradičný charitatívny predaj vareného vína podávaný zamestnancami mestského úradu začal 14. a končí 18. decembra.

Výťažok z predaja bude symbolicky odovzdaný v piatok 21. decembra o 17.30 h po prijatí betlehemského svetla na Trojičnom námestí.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Mestská samospráva počas adventu pokračuje aj v tradícii podávania Radničného čaju.

Občania aj návštevníci centra Trnavy sa môžu pristaviť na pár slov s primátorom a jeho zástupcami pri pohári horúceho nápoja.

Radničný čaj s kvapkou rumu sa uskutoční od stredy 19. do piatku 21. decembra v čase od 16. do 17.30 h.

Ulož ako PDF
Napísal 18. decembra 2012 10:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Od stredy si môžete na námestí pripiť s primátorom”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.