reklama

Primátorský punč na námestí bude vo štvrtok, v piatok a pokračuje v pondelok

Tradícia predvianočných stretnutí s primátorom a predstaviteľmi mesta v neformálnej atmosfére na Vianočných trhoch pokračuje.

Vianočný primátorsky punč bude podávať primátor na Trojičnom námestí vo štvrtok 17. decembra, v piatok 18. decembra a v pondelok 21. decembra od 16.00 h do 18.00 h.

Peniaze, ktoré môžu Trnavčania a návštevníci Vianočných trhov dobrovoľne za punč zaplatiť, budú využité na charitatívne účely.

V pondelok 21. decembra o 17.30 hodine prijme primátor mesta na hlavnom pódiu na Trojičnom námestí Betlehemské svetlo od skautov.

punc-t

Ulož ako PDF
Napísal 17. decembra 2015 8:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.